O mnie

Moja przygoda z angielskim zaczęła się od pisania listów do kuzynki z USA (taki penfriend to dobry pomysł w każdym wieku), później były tłumaczenia piosenek zagranicznych wykonawców (och te boysbandy z lat 90.), aż w końcu zostałam absolwentką Instytutu Anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Wcześniej skończyłam też filologię, nauczanie angielskiego oraz europeistykę na dawnym Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW.

Chciałam połączyć swoje zainteresowania językiem angielskim i tematyką europejską, dlatego zdecydowałam się na częściowe studia zagraniczne;
tak trafiłam na koło podbiegunowe na University of Lapland- na zajęcia dojeżdżałam na rowerze przy -25, gdy panowała noc polarna a na drogę wychodziły renifery, ale czego się nie robi dla wykształcenia?

Polecam każdemu naukę języka połączoną z wyjazdem za granicę, to są niezapomniane wspomnienia!

Powoli zdobywałam doświadczenie jako nauczyciel i lektor angielskiego, aż postanowiłam zrobić coś jeszcze (w końcu człowiek uczy się całe życie, czyż nie?), dlatego zainteresowałam się tłumaczeniami i ukończyłam podyplomowe studia dla tłumaczy przysięgłych w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW.

Tłumaczyłam teksty związane z marketingiem i reklamą, teksty handlowe i techniczne, brałam udział w tłumaczeniach ustnych spotkań biznesowych.
Idea uczenia się przez całe życie towarzyszy mi od dawna, dlatego wciąż się kształcę i zdobywam nowe umiejętności.

English Support to miejsce, gdzie pasja do nauczania języka angielskiego łączy się z motywacją do nauki.

Wsparcie w uczeniu się języka obcego jest niezwykle istotne a systematyczna nauka i motywująca atmosfera przynoszą oczekiwane efekty.

Zadzwoń do nas

Masz pytania? Zadzwoń! Odpowiem na wszelkie pytania.
(+48) 791 913 111

Wyślij zapytanie

Zapraszam na szkolenia dla firm

Program, intensywność zajęć i poziom kursu zostanie zaprojektowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zajęcia mogą być prowadzone w siedzibie Państwa firmy albo w szkole językowej; mogą być indywidualne albo grupowe.